Bore Tech

Úplne čistá zbraň bola bez pochybností filozofiou a inšpiráciou spoločnosti Bore Tech, Inc. Založená v roku 1997, spoločnosť Bore Tech Inc. bola vybudovaná na vízii dokonalosti a myšlienke presnosti. Zo samotných produktov až po naše princípy fungovania je naším cieľom poskytnúť vám … to najlepšie.

Vytváraná strelcami pre strelcov, spoločnosť Bore Tech, Inc. sa rýchlo stala uznávanou ako najlepší výrobca a teraz nastavuje štandard pre všetky výrobky na údržbu a starostlivosť o zbrane. Všetky naše výrobky sú vyrábané v USA.

Od svojich začiatkov vytvorila spoločnosť Bore Tech rad prémiových doplnkov strelných zbraní. Naše výrobky vynikajú vo forme, vhodnosti a funkcii, ako aj v kvalite, pohodlí a hodnote. Každý detail je podrobne preskúmaný, aby ponúkal bezchybný výkon a úplnú spokojnosť zákazníkov.

V priebehu rokov sme rozšírili našu technologicky vyspelú produktovú líniu a pokračovali sme v redefinovaní starostlivosti o zbraň, čím sa výrobky Bore Tech stali štandardom v oblasti streľby.

Naše odborné vedomosti, vynikajúce produkty a služby zákazníkom s najvyššou rýchlosťou sú dôvodom, prečo sa na nás spoliehajú mnohí špičkoví strelci.

Vymanili sme sa od konkurencie a budeme aj naďalej výrobcom prostriedkov starostlivosti a údržby zbraní pre streleca, ktorý chce jednoducho … to najlepšie

Zobrazený jediný výsledok